info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Zápas hodný šampionky? Muchová v dramatickém zápase přehrála Cirsteaovou

Přidal Tenisový šampion    5. 09. 2020    Domácí     

Zápas hodný šampionky? Muchová v dramatickém zápase přehrála Cirsteaovou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka Karolína Muchová předvedla ve třetím kole US Open obdivuhodný výkon proti rumunské tenistce Soraně Cirsteaové a překonala na něm své maximum.


Českou tenistku Karolínu Muchovou čekala ve třetím kole US Open 2020 rumunská tenistka Sorana Cirsteaová, která si na turnaji poradila s domácí tenistkou Christinou McHaleovou a Johannou Kontaovou z Velké Británie.

Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný. Zlom přišel v prvním setu až v sedmé hře, kdy Karolína Muchová prolomila na příjmu soupeřčin servis a hru získala pro sebe. Poté brejk potvrdila a soupeřce v závěru už toho moc nepovolila.

Druhý set začal pro Karolínu špatně. Rychle si soupeřka vytvořila náskok. Muchové se na příjmu a ve hře už tolik nedařilo a prohrála 2:6. Rumunka ani jednou neztratila výhodu podání.

Rozhodnout tak musel třetí set. Ten začala Karolína Muchová udržením podání. Poté ovšem promarnila náskok 40:0 na příjmu. To protihráčku nakoplo a vše srovnala brejkem a čistou hrou. Česká tenistka sice v následující hře chybu napravila, jenže soupeřka poté stejně šla do vedení. V závěru setu na poslední chvíli získala Muchová důležité míčky a srovnala na 5:5. Za stavu 6:6 musel přijít na řadu tie-break. Ten začala česká tenistka velmi špatně. Nejdříve prohrávala 0:4, pak 3:4, 3:6 a konec v dramatickém závěru vyhrála 9:7 na body česká tenistka.