info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Za každé eso 200 dolarů! Nicku Kyrgiosovi požáry v Austrálii lhostejné nejsou!

Přidal Tenisový šampion    3. 01. 2020    Zahraniční     

Za každé eso 200 dolarů! Nicku Kyrgiosovi požáry v Austrálii lhostejné nejsou!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Australský tenista Nick Kyrgios se rozhodl taky pomoci proti požárům, které sužují jihovýchod Austrálie. Za každé eso, které nastřílí do Australian Open, věnuje 200 dolarů na pomoc obětem živelné pohromy.


Australský tenista je znám, že si nenechá nic líbit. Občas se dokonce hádá s fanoušky, rozhodčími či něco rozbil. Za to už několikrát musel dokonce zaplatit. Tentokrát ale ukázal, že má srdce na správném místě. Každé jeho eso do konce Australian Open 2020 bude mít hodnotu totiž 200 dolarů. 

To ale není vše. K Nicku Kyrgiosovi se totiž také přidali další tenisté, kteří rovněž přispějí podle počtu nastřílených es různou částku. Pořadatelé ATP Cupu do toho jdou také. Za každé eso, které nastřílí jakýkoliv hráč, přispějí 100 dolary.

Kromě toho také Nick Kyrgios vyzval australský tenisový svaz, aby se uspořádal exhibiční turnaj, jehož výtěžek by také putoval na pomoc v bojích proti požáru v Austrálii. A uspěl! Před Australian Open se 15. ledna uskuteční exhibiční turnaj, na kterém se představí velké tenisové hvězdy. 

Zdroj: vlastní
Foto: Carine06 | CC BY-SA