info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

WTA Praha: Kateřina Siniaková první Češkou v osmifinále

Přidal Tenisový šampion    30. 04. 2018    Domácí     

WTA Praha: Kateřina Siniaková první Češkou v osmifinále
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Kateřině Siniakové se jako první české tenistce podařilo projít přes první kolo domácího turnaje J&T Banka Prague Open 2018. Zbylé domácí tenistky se představí v rámci prvního kola dvouhry v úterý.


Kateřina Siniaková se jako jediná česká tenistka představila na kurtech v zápase v rámci prvního kola hlavní části soutěže, když v prosluněném areálu TK Sparta Praha zdolala ve dvou setech Andreu Petkovicovou a čeká ji Jekatěrina Alexandrovová. Petra Kvitová, Tereza Smitková, Barbora Strýcová, Denisa Allertová a Kristýna Plíšková si zahrají až v úterý.

Z turnaje se odhlásila Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová. První jmenovaná získala v neděli titul ve Stuttgartu, jenže turnaj dohrála mírně zraněná, navíc unavená a tak se dnes přijela osobně odhlásit. Jako malou náplast pro fanoušky uspořádá zítra autogramiádu ve 13:30. Rovněž druhou jmenovanou Markétu Vondroušovou trápily zdravotní problémy na německém turnaji a svou neúčast ohlásila již několik dní zpět.

V pondělí se také dohrávaly čtyři finálové zápasy kvalifikace. V nich hrály dvě české tenistky. Ani jedna ovšem neuspěla. Tereza Martincová padla s Elenou Gabrielou Ruseovou a Anastasia Zarycká se Stefanii Vögeleovou.

Zdroj a foto: Tennischampion.cz