info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

WTA Praha: Čtyři české tenistky včetně Petry Kvitové hrají o postup do čtvrtfinále

Přidal Tenisový šampion    1. 05. 2018    Domácí     

WTA Praha: Čtyři české tenistky včetně Petry Kvitové hrají o postup do čtvrtfinále
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Kateřina Siniaková nebude hrát ve středečních dvouhrách o čtvrtfinále na pražském WTA turnaji sama. V úterních zápasech uspěla Petra Kvitová, Denisa Allertová i Kristýna Plíšková.


Dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová začala svou premiéru na největším českém tenisovém turnaji J&T Banka Prague Open 2018 skvěle. Největší hvězda letošního ročníku v pražské Stromovce zvítězila nad Terezou Smitkovou 6:1 a 6:3. Ve druhém kole se česká tenistka utká s Natalií Vichljancevovou.

Denisa Allertová v prvním kole porazila po výsledku 6:4 a 6:4 švýcarskou kvalifikantku a bývalou světovou sedmičku Patty Schnyderovou ze Švýcarska. O čtvrtfinále si zahraje se Samanthou Stosurovou z Austrálie.

Kristýna Plíšková se na antuce v Praze utkala nakonec s běloruskou tenistkou Alexandrou Sasnovičovou, kterou porazila 7:6 a 6:3 a úspěšně tak vykročila za obhajobou loňského finále. Ve druhém kole se utká s Číňankou Qiang Wangovou.

Už včera uspěla ve dvouhře Kateřina Siniaková, jež vyřadila z domácího turnaje Andreu Petkovicovou. Její další soupeřkou ve středu bude Jekatěrina Alexandrovová.


Zdroj: vlastní
Foto: vikram tn | no copyright