info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

WTA Ostrava: Krejčíková první Češkou ve druhém kole. Vyzve Azarenkovou

Přidal Tenisový šampion    19. 10. 2020    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Celkem sedm českých tenistek bude usilovat na turnaji J&T Banka Ostrava Open 2020 o druhé kolo ve dvouhře. Z prvních třech se to povedlo Barboře Krejčíkové.

Dolosování úspěšných kvalifikantek ostravského WTA turnaje rozhodlo, že se obě úspěšné české tenistky utkají ve vzájemném zápase. V Ostravě vyhrála Barbora Krejčíková, která ve dvou setech 7:5, 6:1 porazila Terezu Martincovou poprvé v kariéře. Předtím se hráčky střetly dvakrát a oba zápasy vyhrála ve třech setech Martincová. Ve druhém kole vyzve bývalou světovou jedničku a dvojnásobnou grandslamovou vítězku Viktorii Azarenkovou z Běloruska. Barbora Krejčíková si rovněž opět vylepší své maximum v žebříčku WTA.

Další českou tenistkou, která se na turnaji představila, byla Kristýna Plíšková. Ta nestačila po 79 minutách ve dvou setech 3:6, 3:6 na Marii Sakkariovou z Řecka a nezahraje si s první nasazenou Elinou Svitolinou z Ukrajiny.

Zdroj: vlastní