info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

WTA Ostrava: Češky stoprocentní! Marie Bouzková přidala třetí výhru

Přidal Tenisový šampion    17. 10. 2020    Domácí     

WTA Ostrava: Češky stoprocentní! Marie Bouzková přidala třetí výhru
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Českým tenistkám se skvěle vydařilo úvodní kolo kvalifikace do turnaje J&T Banka Ostrava Open 2020. Všechny tři totiž zvládly své zápasy a postoupily do závěrečného kola.


Ostravský turnaj je jednou z posledních akcí letošního roku na okruhu WTA a díky tomu se na turnaj i přes nepříznivě vyvíjející stav ohledně nárůstu nových nakažených koronavirem Covid-19 v České republice, přihlásila spousta špičkových tenistek.

V kvalifikaci se jako první česká tenistka představila Tereza Martincová. Ta svedla téměř tří hodinový boj s šestou nasazenou Bernardou Peraovou a po setech 6:4, 6:7, 6:3 začala úspěšné tažení českých tenistek na turnaji. O místo v hlavní soutěži podniku WTA Premier se utká proti Španělce Paule Badosaové.

Skvěle vstoupila do kvalifikace turnaje WTA Premier v Ostravě také Barbora Krejčíková, která si poradila po setech 6:3, 6:0 se slovinskou tenistkou Kajou Juvanovou a potvrdila skvělou formu z Roland Garros. V úvodu zápasu sice prohrávala 1:3, jenže pak získala jedenáct her v řadě a s přehledem výhrála. O postup do hlavní soutěže se utká proti Jil Teichmannové, která triumfovala loni v Praze.

Úspěšný český den v Ostravě dokončila Marie Bouzková. Ta přehrála 6:3, 6:2 Ukrajinku Katarinu Zavackou a vyzve Darju Kasatkinovou.


Zdroj: vlastní
Foto: si.robi | CC BY-SA