info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Volvo Car Open: Pikantní české deblové finále!

Přidal Tenisový šampion    9. 04. 2017    Domácí     

Volvo Car Open: Pikantní české deblové finále!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Deblové finále na americkém turnaji v Charlestonu obstarají tři české hráčky. Prostřílelo se do něj sehrané duo Šafářová s Mattek-Sandsovou. Proti nim se postaví ryze český pár Hradecká se Siniakovou.


Antukový turnaj Volvo Car Open nemůže mít pro českého fanouška lepší finálové obsazení ve čtyřhře. Tři české hráčky a k tomu jedna domácí a zároveň světová deblová jednička Bethanie Mattek-Sandsová z Ameriky.

Nasazené jedničky Lucie Šafářová a Bethanie Mattek-Sandsová by rády vybojovaly druhý letošní titul a navázaly na skvělou loňskou sezonu či triumf na letošním Australian Open. Proti nim nastoupí český pár Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou, jakožto čtvrtý nasazený pár. Tento nedávno složený pár spolu předvádí velmi dobré výsledky. Na posledním turnaji na prestižním turnaji v Indian Wells prohrály dokonce až ve finále a brousí si zuby i na své finálové soupeřky.

Vyhraje tým Bucie ve složení Lucie Šafarová a Bethanie Mattek-Sandsová nebo se z triumfu bude radovat Lucie Hradecká a Kateřina Siniaková?


Foto by Bethanie Mattek-Sands Instagram