info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

UPPER AUSTRIA LADIES LINZ: Osm turnajových šampionek zabojuje o hlavní soutěž!

Přidal Tenisový šampion    29. 09. 2018    Startovní listiny     

UPPER AUSTRIA LADIES LINZ: Osm turnajových šampionek zabojuje o hlavní soutěž!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Už za týden odstartuje kvalifikace na ženský tenisový turnaj konaný v rakouském Linci a bude mimořádně nabitý úspěšnými tenistkami. Jednou z hvězd bude Eugenie Bouchardová.


Kanadská tenistka Eugenie Bouchard je aktuálně na soupisce hráček pro kvalifikaci až na třináctém místě, přesto bude jednou z hlavních hvězd. V říjnu roku 2014 byla dokonce na 5. místě v žebříčku WTA. 

Velmi atraktivním jménem bude také německá tenistka Mona Barthelová, která dokázala ovládnout již čtyři turnaje na okruhu WTA. Naposledy byla úspěšná na J&T Banka Prague Open 2017. 

Kvalifikací si projdou také několikanásobné tenisové šampionky Anna Karolína Schmiedlová ze Slovenska a Johanna Larssonová ze Švédska. První jmenovaná byla úspěšná naposledy v dubnu 2018, když opanovala turnaj v Bogotě. Johanna Larssonová nenašla naposledy přemožitelku o měsíc později v Norimberku.

Dalším zajímavým jménem bude především pro české fanoušky Markéta Vondroušová, která také dokázala vyhrát turnaj na okruhu WTA. Dále Viktorija Golubicová nebo první nasazená Věra Lapková, která figuruje aktuálně na 64.místě v žebříčku, a i přesto se nedostala přímo do hlavní části soutěže WTA turnaje kategorie International.


Zdroj: vlastní, WTA Linz
FotoUpper Austria Ladies Linz 2018