info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tenisový život Lucie Šafářové! Díl pátý až osmý

Přidal Tenisový šampion    21. 03. 2018    Video     

Tenisový život Lucie Šafářové! Díl pátý až osmý
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka Lucie Šafářová stihla ve spolupráci s americkou televizní sítí Tennis Channel natočit už sedm videí ze svého života na kurtě i mimo něj. V osmém díle ji nahradila kvůli nemoci Bethanie Matteková-Sandsová.


Pátý díl je především o fedcupovém víkendu. V něm se Česko utkalo proti Švýcarsku a společně s Lucií Šafářovou navštívíme některé zajímavé místa v Praze. Na konci videa po úspěšném tažení českých tenistek odletíme s českou tenistkou do katarského Dauhá.


V šestém díle se nachvilku ocitneme v již zmiňovaném Dauhá, kde se Lucii ve dvouhře bohužel nezadařilo. Poté odletíme do slunné Dubaje a nakoukneme na trénink Lucie Šafářové s českou jedničkou Karolínou Plíškovou. Ani zde se příliš rodačce z Brna nedařilo. Mimo to všechno nám předvede český tenista Lukáš Dlouhý jak ohebné články prstů má.


Ani sedmý díl nepřinese lepší zprávy. Lucie Šafářová onemocněla během turnaje v Dubaji a díky tomu nestihla odehrát dva velké turnaje v Indian Wells a Miami. Na těchto turnajích se navíc chystala představit ve čtyřhře se svou velkou kamarádkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, která se měla po osmi měsících po vážném zranění vrátit na ženský okruh WTA.


Lucie Šafářová byla ještě minulý týden stále nemocná a proto se naskytla otázka. Kdo jí nachvilku nahradí ve videích MyTennisLife? No přece její deblová parťačka Bethanie Matteková-Sandsová.


Zdroj: vlastní, Tennis Channel
Foto: Instagram Lucie Šafářová