info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tenisový život Lucie Šafářové! Díl devátý: Lucie je zpět!

Přidal Tenisový šampion    24. 03. 2018    Video     

Tenisový život Lucie Šafářové! Díl devátý: Lucie je zpět!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Lucie Šafářové! Česká tenistka přinesla v novém díle MyTennisLife potěšující novinky. Dostala totiž zelenou od lékařů a vrátila se zpět do tréninků po měsíci marodění.


Lucie Šafářová to v posledních letech nemá na ženském okruhu WTA lehké. Zase totiž onemocněla. Tentokrát během únorového turnaje v Dubaji. Zákeřný vir ji vyřadil téměř na měsíc z tenisového kolotoče a opět ji to tak přibrzdilo v tenisové kariéře a hlavně se díky tomu musel odložit návrat oblíbeného a uspěšného deblového páru Lucie Šafářová - Bethanie Matteková-Sandsová.

Během marodění si dokonce česká tenistka položila otázku, zda-li by neměla s tenisem na okruhu skončit. Ale pak si uvědomila, že má obrovskou podporu ve vás, fanoušcích a rodině. Také je tu již zmiňovaná Bethanie Matteková-Sandsová, která se vrací po osmi měsících po vážném zranění ve Wimbledonu a Lucie Šafářová chce se svou americkou parťačkou a velkou kamarádkou zažít ještě spoustu času skvělých chvilek jak na kurtu tak mimo něj.Zdroj: vlastní, Tennis Channel
Foto: Tatiana | CC BY-SA