info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tenisová extraliga 2019: Na soupiskách figuruje i Tomáš Berdych!

Přidal Tenisový šampion    4. 12. 2019    Startovní listiny     

Tenisová extraliga 2019: Na soupiskách figuruje i Tomáš Berdych!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Už příští pátek odstartuje Moneta Tenisová extraliga 2019 a soupisky  tenisový klubů České republiky poodtajily předběžný seznam hráčů a hráček. 


Podesáté za sebou se v prosinci uskuteční závěrečná tenisová událost v rámci osmi nejlepších tenisových klubů České republiky, které se pokusí vyhrát mezi sebou další ročník. Loni tuto soutěž vyhrál I.ČLTK PRAHA po 27 letech a ukončil tak nadvládu TK Agrofert Prostějov.

Letos jsou předběžné soupisky opět velmi nabité špičkovými českými hráči a hráčkami. Nechybí rovněž zahraniční tenisté, kterými se některé kluby trochu posílí.

Na soupisce prostějovského týmu je překvapivě Tomáš Berdych, který ukončil na Turnaji mistrů kariéru. Možná se symbolicky naposledy představí před domácím publikem. Dále by měl hrát Lukáš Rosol, Jiří Veselý, Jan Šátral, Jonáš Forejtek, Zdeněk Kolář nebo Petr Michnev. Ze zahraničních hostů by neměl chybět Borna ČoričMárton Fucsovics, Kenny De Schepper nebo tenisté ze Slovenska Andrej Martin a Jozef Kovalík.

Z českých tenistek Karolína Muchová, Markéta Vondroušová, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková nebo Tereza Martincová. Dokonce v sestavě Říčan figuruje Andrea Sestini Hlaváčková, která ale spíše nenastoupí jako v případě Tomáše Berdycha. Hrát by mělo také trio zahraničních hráček Belinda Bencicová, Viktória Kužmová a Stefanie Voegelová. Chybí naopak Karolína Plíšková.

Kompletní soupisky hráčů a hráček jednotlivých tenisových klubů zveřejníme v dalším článku. Upozorňujeme však, že se jedná o předběžný seznam. 

Zdroj: vlastní, Moneta Tenisová extraliga 2019
Foto: Marianne Bevis | CC BY-ND