info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tenisová extraliga 2016: Prostějov se Štvanicí potvrdili roli favoritů

Přidal Tenisový šampion    18. 12. 2016    Domácí     

Tenisová extraliga 2016: Prostějov se Štvanicí potvrdili roli favoritů
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

V sobotu dopoledne se rozběhly finálové skupiny dalšího ročníku Bonver tenisové extraligy 2016 a loňský vítěz TK Agrofert Prostějov i finalista I.ČLTK Praha splnili roli favoritů.


Největší aspirant na zisk titulu nejlepšího tenisové klubu v České republice, TK Agrofert Prostějov, prohrál proti TK Precheza Přerov pouze jediný zápas. Po ospalejším úvodu vyhrál všech pět prvních zápasů a zajistil si potřebný počet bodů. Postupně vyhrál Norbert Gomboš, Barbora Strýcová, Tomáš Berdych, Barbora Štefková a poslední výherní bod získal Adam Pavlásek. V šestém singlovém zápase se Petr Michnev z TK Precheza Přerov nezalekl talentovaného Chačanova a po skvělém výkonu získal výhru ve dvou setech. V poslední a zároveň jediném zápase čtyřhry zvítězil pár Zdeněk Kolář s Norbertem Gombošem nad Danielem Brandsem a Karatsevem.

Téměr na druhé straně České republiky se tým I.ČLTK Praha utkal proti vítězi skupiny C, LTC Pardubice. Tým Štvanice, složený v drtivé většině z domácích hráčů bez zahraničních posil, rozdrtil Pardubice 9:0. Pardubický klub získal pouhý jeden set a na vítězství Štvanice se postupně podíleli hráči jako Jan Šátral, Jan Mertl, Lucie Hradecká, Markéta Vondroušová, Jan Hernych či Andrian Sikora.

Kluby TK Sparta Praha a LTK Liberec vstoupí do finálových skupin Bonver tenisové extraligy 2016 již dnes.