info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Skvělá Kvitová! Na Roland Garros postoupila do semifinále!

Přidal Tenisový šampion    7. 10. 2020    Domácí     

Skvělá Kvitová! Na Roland Garros postoupila do semifinále!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Petra Kvitová je poslední českou tenistkou ve dvouhře na Roland Garros 2020. Ve čtvrtfinále porazila ve dvou setech 6:3 a 6:3 německou tenistku Lauru Siegemundovou.


Petra Kvitová předvádí na Roland Garros, které se hraje v jiném termínu než normálně, skvělý tenis. Bez ztráty setu v pěti zápasech postoupila už do semifinále po dnešní výhře 6:3, 6:3 nad Laurou Siegemundovou, která si s českou tenistkou poprvé v kariéře zahrála na antukovém turnaji v Paříži čtvrtfinále.

Petra Kvitová byla v prvním setu lepší hráčkou. Její soupeřka se ovšem také snažila a zkoušela na českou tenistku něco vymyslet. První brejk přišel ve čtvrté hře, který získala Češka. Poté přes shodu následující hru udržela a odskočila soupeřce na 4:1. Poté byly hráčky na podání jisté a set skončil 6:3 pro Petru Kvitovou.

Do druhého setu vstoupila Petra Kvitová skvěle. Německé tenistce sebrala na úvod hru a šla podávat na 2:0. Brejk potvrdila. Poté ovšem Laura Siegemundová zabrala, ztrátu dohnala a hráčky se o výsledek ve svůj prospěch přetahovaly. Zlom utkání přišel v sedmé hře. Tu získala Petra Kvitová brejkem soupeřky. Následující dvě hry šly rovněž k Petře Kvitové.

O první pařížské a zároveň čtvrté finále na grandslamovém turnaji bude dvojnásobná šampionka Wimbledonu usilovat v zápase proti Danielle Collinsové nebo Sofii Keninové.Zdroj: vlastní
Foto: Peter Menzel | CC BY-SA