info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Šafářová rozcupovala v Aucklandu Allertovou

Přidal Daniel Baroš    2. 01. 2017    Domácí     

Šafářová rozcupovala v Aucklandu Allertovou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Šafářová rozjíždí turnajový kolotoč po šesti letech výhrou. Začátek nové sezony vyšel i Siniakové a Plíškové.


V denním programu turnaje v Aucklandu byly nalosovány dvě české derby. To první nás čekalo ještě v závěrečném kvalifikačním boji mezi Barborou Štefkovou a Terezou Martincovou, kde se z postupu do hlavní soutěže radovala Štefková, která porazila Martincovou poměrem 6-1 a 6-3.

Druhé české derby obstarala brněnská teniskta Lucie Šafářová s o šest let mladší hráčkou Denisou Allertovou. Vítězkou tohoto duelu se stala zkušenější Lucie Šafářová, která s krajankou Allertovou zametla ve dvou setech 6-1, 6-2.

Aby těch českých derby nebylo málo, tak na Štefkovou čeká v prvním kole hlavní soutěže její jmenovkyně Barbora Strýcová. Nicméně, ani tímhle vlna ryze českých duelů nekončí, jelikož s pozdější vítězkou tohoto zápasu se střetně v osmifinále Lucie Šafářová.

Kristýna Plíšková to neměla v úvodním kole čínského turnaje vůbec jednoduché. Počáteční los ji poslal do křížku s Lotyškou Anasiji Sevastovou. Po hladkém úvodu ve prospěch Sevastové došlo na obrovskou bitvu ze které vyšla skoro po dvou hodinách vítězně česká bojovnice Plíšková. V osmifinále vyzve Tchajwanku Kai-Chen Changovou.

Druhá česká naděje v Šen-čenu Kateřina Siniaková si poradila na úvod s domácí hráčkou Shuai Pengovou. Na loňskou čtvrtfinalistku Siniakovou teď čeká předloňská vítězka Simona Halepová.