info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Roland Garros: Strýcová na úvod neztratila set s Lepchenkovou

Přidal Tenisový šampion    27. 09. 2020    Domácí     

Roland Garros: Strýcová na úvod neztratila set s Lepchenkovou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Roland Garros 2020 je tady! První českou postupující do druhého kola se stala Barbora Strýcová. Zkušená česká tenistka porazila ve dvou setech 7:5 a 6:2 Varvaru Lepchenkovou.


Barboru Strýcovou čekala v prvním kole grandslamového turnaje Roland Garros, který se koná díky koronaviru Covid-19 v jiném termínu, americká tenistka Varvara Lepchenková, se kterou se předtím utkala třikrát shodně v roce 2015 a měla kladnou bilanci 2:1.

První set začaly hráčky udržením svého podání. Jako první dokázala prolomit tuto výhodu česká tenistka. V průběhu setu dokázala americká tenistka srovnat na 5:5. Poté ovšem zabrala v závěru setu Barbora Strýcová a získala první set pro sebe výsledkem 7:5.

V druhém setu byla česká tenistka výrazně lepší hráčkou. Nepovolila své soupeřce ukořistit žádnou hru při svém podání a vyhrála zápas po setech 7:5 a 6:2.

Příští soupeřkou Barbory Strýcové bude Barbora Krejčíková, která byla dnes druhou úspěšnou tenistkou z Česka. Poprvé dokázala projít přes první kolo Roland Garros, když porazila 6:3 a 7:5 Ninu Stojanovičovou ze Srbska.


Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA