info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Rio: Šafářová se Strýcovou zaskočily obhájkyně zlata

Přidal Daniel Baroš    8. 08. 2016    Video     

Rio: Šafářová se Strýcovou zaskočily obhájkyně zlata
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Noční zápasy na olympijských hrách v Rio de Janeiru přinesly spoustu překvapení. Největší pozornost na sebe upoutalo české duo Šafářovou se Strýcovou, kterým se podařilo na olympiádě vskutku nemožné.


Lucie Šafářová s Barborou Strýcovou se postaraly na olympijských hrách o největší českou senzaci, když si v prvním kole vyšláply na olympijských hrách zatím neporažené sestry Serena a Venus Williamsovy, které vyřadily ve dvou setech 6-3 a 6-4. O čtvrtfinále si zahrají s kanadskou formací Eugenie Buchardovou s Garbrielou Dabrowskiovou.

Druhou ohromnou radost nám udělaly stříbrné medailistky z Londýna, Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou, které sice do zápasu vůbec nevstoupily šťastně, když v prvním setu prohrávaly už 0-4, to ovšem ostřílený český pár nijak nepoložilo a po bojovném výkonu nepříjemné manko dohnaly a dotáhly první sadu do zkrácené hry ve které slastně zvítězily 7-1 zkušenější Češky. O druhý set náš pár přišel poměrně rychle za 27 minut poměrem 1-6. Rozhodující sadu otevřelo lépe duo H+H, které připravilo hned z počátku soupeřky dvě podání, čímž se dostalo do příjemného vedení 4-1. V vzápětí, ale přišla i česká strana o dva servisy a hřejivý náskok byl jako po lusknutí prstem nenávratně pryč a stav se srovnal na 4-4. Zlomový okamžik přišel v deváté hře ve které opět dokázalo české duo přetlačit ukrajinský servis na svou stranu po čemž následně dokleply sadu třetí mečbolem na 6-4. V příštím kole vyzvou čínskou dvojici Peng/Zhang.

Lukáš Rosol nedotáhl k vítězství svou premiérovou olympijskou misi po předchozím neúspěchu ze čtyřhry s Radkem Štěpánkem  ani ve dvouhře, kde i přes slibný úvod nakonec prohrál s Francouzem Benoitem Pairem ve třech setech 6-3, 3-6, 4-6.

Poslední velké překvapení na nás čekalo v pozdních nočních hodinách. Novak Djokovič neobohatí svou sbírku o poslední chybějící kov z olympijských her ani v Rio de Janeiru, kde vyhořel už v úvodním kole na raketě bývalého čtvrtého hráče světa, Argentince Juana Martina Del Potra se kterým po dvou a půl hodinách padl ve dvou tie-brejcích 6(4)-7, 6(2)-7.


Zdroj: vlastní