info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Petra Kvitová málem ztratila poprvé na Roland Garros set! Nakonec vítězí ve dvou

Přidal Tenisový šampion    3. 10. 2020    Domácí     

Petra Kvitová málem ztratila poprvé na Roland Garros set! Nakonec vítězí ve dvou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Petra Kvitová úspěšně prošla i třetím kolem na Roland Garros. V něm jí čekala osmnáctiletá Kanaďanka Leylah Fernandezová, se kterou málem poprvé ztratila na turnaji set.


Petru Kvitovou čekala ve třetím zápase mladá kanadská tenistka, která na turnaji vyřadila dvě papírové favoritky. A také v zápase s českou tenistkou se předvedla, když byla velmi blízko zisku prvního setu v zápasu.

První set začala Petra Kvitová skvěle. Hned dokázala prolomit podání soupeřky a šla do vedení, jenže soupeřka se jí nezalekla a dokázala získat následující hru. V další části setu byla kanadská tenistka lepší hráčkou a utekla Petře Kvitové dokonce na 1:5. Kvitová ovšem set nezabalila. Zabojovala a získala set výsledkem 7:5 po 73 minutách hry.

Druhý set začala česká tenistka podstatně lépe. Brzy odskočila na 3:0. Fernandezová se pokusila ještě průběh zvrátit, nakonec Petra Kvitová získala i druhý set po 41 minutách hry.

Češka nastřílela v zápase čtyři esa, zahrála více vítězných míčů. Horší to bylo s nevynucenými chybami. Kanadská tenistka také zahrála osm dvojchyb.


Zdroj: vlastní

Foto: vikram tn | no copyrigh