info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Laver Cup: Velkolepá podíváná v Praze!

Přidal Tenisový šampion    3. 02. 2017    Previews     

Laver Cup: Velkolepá podíváná v Praze!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Mužský tenisový Turnaj mistrů v Praze? I tak by se dala charakterizovat velká tenisová událost, která si odbude svou premiéru v hlavním městě České republiky. Kdo dorazí a jak je to se vstupenkami?


Od dvacátéhodruhého do čtyřiadvacátého září 2017 bude pražská O2 arena hostit premiérový ročník nové tenisové akce s názvem Laver Cup na počest australského tenisty Roda Lavera. Během těchto dnů se každý den uskuteční čtyři zápasy (tři singly a jedna čtyřhra).

A kdo bude hrát? Turnaj bude rozdělen do dvou skupin po šesti hráčích pod vedením kapitánů Bjorna Borga (výběr Evropy) a Johna McEnroeho (výběr světa). První čtyři hráči v každém týmu by měli být zvoleni podle žebříčku ATP World Tour k určitému datu. Zbylé dva hráče zvolí kapitáni.

Zajímavý je i formát celé události. Páteční vyhrané zápasy jsou ohodnoceny jedním bodem. V sobotu dvěma a v neděli dokonce třemi. Tým, který bude mít nejvíce bodů po dvanácti zápasech vyhrává. V případě remízy se bude hrát rozhodující deblový zápas.

Potřebné informace ke vstupenkám budou oznámeny v průběhu měsíce února. Již teď je jisté, že hrát bude jeden z hlavních iniciátorů této soutěže, Roger Federer a Rafael Nadal.


Zdroj: vlastní

Foto: Laver Cup Official