info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Krejčíková se Siniakovou sezonu ještě neukončily! Přidá se k nim i Martincová

Přidal Tenisový šampion    25. 11. 2020    Startovní listiny     

Krejčíková se Siniakovou sezonu ještě neukončily! Přidá se k nim i Martincová
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Barbora Krejčíková chce využít skvělé formy a společně s Kateřinou Siniakovou figurují ve startovní listině pro dvouhru v Dubaji. Třetí českou tenistkou na turnaji může být Tereza Martincová.


Spousta hráček si už užívá zasloužený odpočinek na dovolených, s rodinami nebo už mají toto všechno za sebou. To platí většinou pro ty, které figurují ve vyšších patrech žebříčku WTA. Řada tenistek se také už nějakou dobu připravuje na novou sezonu 2021.

České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková mají v plánu odehrát ještě jeden štědře dotovaný turnaj. V prosinci se totiž uskuteční velký turnaj, tentokrát spadající pod okruh ITF. V termínu od 7. prosince do 13. prosince tak bude k vidění kvalitní ženský tenis. Na turnaj 23RD AL HABTOOR TENNIS CHALLENGE 2020 s dotací 100 tisíc dolarů se přihlásilo z top100 přes dvacet tenistek.

Hlavní soutěž má jistou Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková. Třetí Češkou na turnaji může být Tereza Martincová. Ta musí ale absolvovat kvalifikaci.Zdroj: vlastní
Foto: Peter Menzel | CC BY-SA