info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Krejčíková padla se Sabalenkovou až ve třech setech. Bude světovou pětašedesátkou

Přidal Tenisový šampion    14. 11. 2020    Domácí     

Krejčíková padla se Sabalenkovou až ve třech setech. Bude světovou pětašedesátkou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Barbora Krejčíková statečně vzdorovala běloruské tenistce Aryně Sabalenkové. Češká tenistka padla až po třech setech 5:7, 6:4, 3:6. Opět také vylepší své kariérní maximum ve dvouhře.


Barbora Krejčíková vstupovala do turnaje s jasnou vizí. Ve čtyřhře nenastoupí a zkusí uhrát co nejlepší výsledek ve dvouhře. Situaci ji ovšem zkomplikovala nemoc po Ostravě, díky ní byla na týden mimo hru. Nakonec skončila až v semifinále. Na turnaji v Linci česká tenistka dokázala v hlavní soutěži porazit tři tenistky a postoupila až do semifinále, kde čelila nejvýše nasazené Aryně Sabalenkové, která vyhrála turnaj v Ostravě.

Úvodní set byl velmi vyrovnaný. Běloruska sice šla do vedení, česká tenistka ale dokázala nepříznivý stav srovnat. Klíčovou hrou byla dvanáctá, ve které uspěla Aryna Sabalenková. Druhý set začala lépe opět běloruská tenistka a šla do vedení hned v úvodu. Češka ovšem zabrala a po zbytek setu byla lepší hráčkou. Rozhodnout tak musel až třetí rozhodující set. V tom byly obě tenistky velmi jisté na podání a rozhodla pouze jedna hra, ve které dokázala běloruská tenistka Barboře Krejčíkové sebrat výhodu podání.


Zdroj: vlastní
Foto: Jimmie48