info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Karolína Plíšková po vyrovnaném souboji nestačila na zkušenější Světlanu Kuznětsovovou

Přidal Kateřina Navrátilová    26. 10. 2016    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Ve svém druhém zápase v Singapuru nastoupila Plíšková proti dvojnásobné grandslamové šampionce Světlaně Kuznětsovové.

Ani jedna z hráček nebyla na začátku zápasu jasnou favoritkou. Hráčky se spolu utkaly pouze jednou, letos v Cincinnati, kde Karolína zvítězila ve 3 setech.

V prvním setu dominovala Karolína, která byla od začátku aktivnější a hrála chytrý tenis. Přestože se Češce nedařil první servis, dokázala si všechny své podání uhrát a naopak soupeřce dvakrát podání vzala. Tento náskok si udržela až do konce prvního setu, který skončil poměrem 6:3 pro českou hráčku.

Ruska se ve druhém setu mentálně zvedla, začala lépe servírovat a druhý set vyhrála poměrem 6:2.

Kuznětsovová  byla ve třetím setu 2 fifteeny od vítězství, ale Karolína začala hrát fantastický tenis a opět dokázala zápas otočit ze stavu 3:5 na 6:5. Poté Kuzněcovová vyrovnala a zápas šel do tiebreaku, ve kterém Karolína odvrátila 3 mečboly, ale na ten poslední už nestačila a třetí set skončil nějtěsnějším rozdílem 8:6 pro Kuznětsovovou.

Plíšková-Kuznětsovová: 6:3, 2:6, 6:7 (6:8).

Bílé skupině zatím vévodí Kuznětsovová se dvěma výhrami, Plíšková má po jedné výhře a jedné prohře, Muguruzaová a Radwaňská svůj vstupní zápas na turnaji prohrály.

Plíšková si zahraje  proti Radwaňské, která je, ze všech účastnicTurnaje mistryň, její nejméně oblíbenou hráčkou. Ale s tenisem, který tu Karolína předvádí, nejsou její šance malé.