info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

J&T Banka Ostrava Open 2020: Strýcová a Bouzková v kvalifikaci.

Přidal Tenisový šampion    6. 10. 2020    Domácí     

J&T Banka Ostrava Open 2020: Strýcová a Bouzková v kvalifikaci.
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Ostravský turnaj J&T Banka Ostrava Open 2020 se blíží. S tím souvisí i první odhlášky tenistek nebo poodhalení seznamu hráček pro kvalifikační fázi.


Z turnaje, který má kategorii Premier, se odhlásily dvě grandslamové šampionky - Garbiñe Muguruzaová a Angelique Kerberová. Hrát nebude ani Alison Riskeová. To znamená, že česká tenistka Karolína Muchová nebude potřebovat divokou kartu od pořadatelů a hlavní fázi soutěže si zahraje, jelikož byla těsně pod čarou k přímému postupu.

Na seznamu hráček pro kvalifikaci figuruje z českých tenistek Barbora Strýcová a Marie Bouzková. Z těch zahraničních Amanda Anisimová, Donna Vekičová, Jekatěrina Alexandrovová, grandslamová šampionka US Open 2017 Sloane Stephensová, Ons Jabeurová, Magda Linettová, Anastasia Pavljučenkovová, Shuai Zhang, Julia Görgesová, Veronika Kuděrmetovová, Kristina Mladenovicová, Polona Hercogová, Fiona Ferrová, šampionka z WTA turnaje v Praze Jil Teichmannová, Iga Šwiateková (pravděpodobně dostane jednu z divokých karet do hlavní soutěže), Danielle Collinsová, Anna Blinkovová nebo Patricia Maria Tigová.

Stále je potřeba počítat se změnami v soupisce pro hlavní soutěž a kvalifikaci z důvodu odhlášek tenistek, divokých karet a podobně.

Aktualizace 7.10.2020: V kvalifikaci si zahraje Kateřina Siniaková, Bernarda Peraová a Su-Wei Hsieh. Odhlásila se Sloane Stephensová, Julia Görgesová a Shelby Rogersová.


Zdroj: vlastní
Foto: Peter Menzel | CC BY-SA