info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

J&T BANKA OSTRAVA OPEN 2020: Seznam přihlášených hráček do hlavní soutěže!

Přidal Tenisový šampion    23. 09. 2020    Startovní listiny     

J&T BANKA OSTRAVA OPEN 2020: Seznam přihlášených hráček do hlavní soutěže!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Za necelé čtyři týdny odstartuje velká tenisová událost v České republice. V Ostravě se rozběhne mimořádný ženský turnaj J&T Banka Ostrava Open. Na koho se můžeme těšit?


Do pondělního 21. září musely hráčky, které měly zájem na pražském WTA turnaji startovat, podat oficiální přihlášku na ojedinělý turnaj v Ostravě, který byl zařazen do improvizovaného kalendáře.

Na koho se tedy můžeme těšit? Startovat by měla Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Markéta Vondroušová nebo Karolína Muchová. Ze zahraniční hráček je nejvýše nasazenou hráčkou Elina Svitolinová. Dále na soupisce figuruje Sofia Keninová, Kiki Bertensová, Aryna Sabalenková, Johanna Kontaová, Viktoria AzarenkováGarbiňe Muguruzaová, Madison Keysová, Petra Marticová, Jelena Rybakinová, Elise Mertensová, Anett Kontaveitová, Angelique Kerberová, Alison Riskeová a Maria Sakkariová, která je poslední nad čarou a je aktuálně na 24. místě v žebříčku WTA. 

Pod čarou, která zajišťovala účast v hlavní soutěži, se aktuálně nachází Jennifer Bradyová, Julia Putincevová, Dayana Yastremská nebo Amanda Anisimová, která se aktuálně nachází na 29.místě v žebříčku WTA.

Finální soupiska hráček bude před zahájením turnaje trochu odlišná. Dojde k udělování divokých karet od pořadatelů, některé hráčky se odhlásí, některé projdou přes kvalifikační část pražského turnaje, rovněž jim může být skrze pozitivní test na koronavirus Covid-19 znemožněno startovat a podobně. 


Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA