info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Fed Cup 2019: Šafářová je naposledy v nominaci českých tenistek proti Kanadě!

Přidal Tenisový šampion    10. 04. 2019    Startovní listiny     

Fed Cup 2019: Šafářová je naposledy v nominaci českých tenistek proti Kanadě!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Lucie Šafářová, která letos ukončí tenisovou kariéru, se objevila v nominaci českých tenistek na fedcupovou baráž proti Kanadě. Jedničkou ve výběru kapitána Petra Pály je Markéta Vondroušová.


Dnešním dnem byla zvěrejněna soupiska českých hráček ve fedcupové baráži, kde vyzvou tým Kanady. Otázkou ale je, zda-li se bude vůbec sestupovat, jelikož Mezinárodní tenisová federace uvažuje o rozšíření soutěže od příštího roku na 16 družstev. Výsledek jednání by měl být znám během konání druhého grandslamového turnaje sezony.

Jedničkou ve výběru kapitána Petra Pály je devatenáctiletá Markéta Vondroušová. V sestavě je dále Barbora Krejčíková, Lucie Šafářová a poprvé také Karolína Muchová s Marií Bouzkovou.

Oproti tomu soupiska Kanady stále není známa a spekuluje se také o tom, že kanadská dvojka Eugenie Bouchardová nenastoupí. Aktuálně totiž není kromě French Open přihlášena na žádný turnaj. Jedničkou by tak měla být Bianca Andreescuová. Dále pravděpodobně nastoupí Rebecca Marinová nebo třeba deblová patnáctka Gabriela Dabrowská.

Jednotlivé zápasy se uskuteční na antuce v Národním tenisovém centru Morava v Prostějově od 20. do 21. dubna.


Zdroj: vlastní, Fed Cup
Foto: Tatiana | CC BY-SA