info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Dominic Thiem vyhrál i druhý zápas. Je jednou nohou v semifinále Turnaje mistrů

Přidal Tenisový šampion    17. 11. 2020    Zahraniční     

Dominic Thiem vyhrál i druhý zápas. Je jednou nohou v semifinále Turnaje mistrů
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Rakouský tenista Dominic Thiem na Turnaji mistrů vyhrál i druhý zápas. Po Stefanosi Tsitsipasovi dokázal porazit po více než dvou hodinách boje 7:6, 7:6 v Londýně Rafaela Nadala ze Španělska.


Oba tenisté se na okruhu potkali ve vzájemných zápasech už více než desetkrát a očekávala se velká tenisová bitva. A ta také přišla. Oba tenisté byli při svém podaní velmi jistí. Snad jen v šesté hře byl Rafael Nadal blízko brejku. K tomu nakonec nedošlo a musela o vítězi prvního setu rozhodnout zkrácená hra. V té byl nepatrně lepší Dominic Thiem.

Druhý set začal podobně jako ten první. Jako první dokázal prorazit servis Rafael Nadal v sedmé hře. Nastalou situaci nepotvrdil. Rakouský tenista Dominic Thiem v další hře svého soupeře také obral o výhodu podání a opět musela rozhodnout zkrácená hra.

Dominic Thiem po Tsitsipasovi zdolal tedy po téměř dvou a půl hodinách boje 7:6, 7:6 Španěla Rafaela Nadala a pokud řecký tenista večer porazí Andreje Rubljova, bude mít rakouský tenista jistý postup do semifinále Turnaje mistrů.

Zdroj: vlastní

Foto: fotojump