info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Deset statečných! Kdo má největší šanci uspět na Australian Open?

Přidal Tenisový šampion    15. 01. 2017    Previews     

Deset statečných! Kdo má největší šanci uspět na Australian Open?
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Rovných deset tenistů a tenistek z Česka se představí v hlavní části soutěže na Australian Open 2017. Kdo má největší šanci uspět na prvním grandslamovém turnaji sezony?


V mužích se představí čtveřice hráčů Tomáš Berdych, Jiří Veselý, Adam Pavlásek a úspěšných kvalifikant Radek Štěpánek. Českou jedničku Tomáše Berdych čeká dost těžký los a už po dvou kolech by se mohl střetnout s vracejícím se Rogerem Federerem.

Jiřího Veselého čeká na úvod velký tenisový bavič Gael Monfils a Adam Pavlásek by ve druhém kole mohl narazit na chorvatského bombarďáka Iva Karloviče. Úspěšného kvalifikanta Radka Štěpánka by ve druhém kole čekal pravděpodobně David Goffin z Belgie.

Šestici žen z České republiky nakonec nedoplní žádná kvalifikantka. Největší šanci na úspěch má česká jednička Karolína Plíšková, která je považována za jednu z aspirantek na grandslamový titul. Sezóna je ovšem teprve na začátku a sama česká jednička se za jednu z favoritek turnaje v Melbourne nepovažuje.

Její sestra Kristýna Plíšková by mohla v prvním týdnu narazit na světovou jedničku Angelique Kerberovou. Lucie Šafářová se může ve druhém kole potkat s bývalou světovou jedničkou Serenou Williamsovou.

Kateřina Siniaková, šampiónka z Shenzhenu, by mohla ve druhém kole vyzvat Jankovičovou. Solidní los má Barbora Strýcová, která by se ve třetím kole mohla střetnout s Carolinou Garciaovou. Překvapit vítězku Turnaje mistryň se pokusí Denisa Allertová.


Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA