info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Berdych s Kristýnou Plíškovou favority nezaskočili

Přidal Tenisový šampion    20. 01. 2017    Domácí     

Berdych s Kristýnou Plíškovou favority nezaskočili
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Ve třetím kole hlavní soutěže na Australian Open čekali na Tomaše Berdycha a Kristýnu Plíškovou těžcí soupeři. Ani jeden z nich svého soupeře nepřekvapil a zápasy prohráli.


Do třetího kola z mužů postoupil pouze Tomáš Berdych a čekal ho pořádný oříšek. Bývalá světová vracející se jednička, Roger Federer.

Oba hráči zvládli své předchozí dvě utkání v Melbourne s přehledem a čekal se velmi zajímavý zápas, který by mohl přinést zápas o čtyřech až pěti setech. Nakonec se tak nestalo. Roger Federer měl celý zápas pod kontrolou a s velkým přehledem zvítězil po setech 6:2, 6:4 a 6:4. V dalším zápase ho čeká Japonec Kei Nishikori.

V ženském singlu se dnes představila pouze Kristýna Plíšková. Tu čekala rovnou aktuální světová jednička Angelique Kerberová, která potvrdila rovněž roli favorita a nadělila dokonce v úvodním setu Plíškové nepopulárního kanára. V druhém setu se Plíšková zlepšila. Na německou tenistku to ovšem nestačilo a zápas prohrála 6:0 a 6:4. Angelique Kerber v dalším zápase vyzve CoCo Wandewegheovou.

Zítra se představí poslední dvě české naděje. Karolína Plíšková vyzve Ostapenkovou a Barbora Strýcová bude čelit Caroline Garciaové.