info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Australian Open 2020: Thiem vyhrál klíčové tiebreaky a slaví postup nad Nadalem

Přidal Tenisový šampion    29. 01. 2020    Zahraniční

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Rakouský tenista Dominic Thiem porazil po čtyřech hodinách boje 7:6, 7:6, 4:6 a 7:6 španělského tenistu Rafaela Nadala a slaví postup do semifinále. V něm vyzve Alexandra Zvereva z Německa.

V prvních dvou setech španělský tenista Rafael Nadal dokázal jako první svému soupeři prorazit jeho servis a dostat se do vedení. Dominic Thiem ale pokaždé dokázal tuto situaci svému protihráči oplatit. A tak muselo dojít shodně dvakrát ke zkrácené hře, ve které byl úspěšnější rakouský tenista a dostal se do vedení 2:0 na sety.

Třetí setu byl opět velmi vyrovnaný. Rafael Nadal opět dokázal jako první svého soupeře brejknout. Na to už nedokázal Dominic Thiem reagovat a ztratil set 4:6. Světová jednička tak udržela naději v zápase.

Ve čtvrtém setu to byl Dominic Thiem, který dokázal svému soupeři odskočit. Španělský tenista, ale na posledních chvíli zabral a vynutil si opět tiebreak. V něm byl ovšem i potřetí neúspěšný a celý zápas prohrál po setech 6:7, 6:7, 6:4 a 6:7.