info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Australian Open 2020: Rafael Nadal vydřel výhru nad Nickem Kyrgiosem

Přidal Tenisový šampion    27. 01. 2020    Zahraniční     

Australian Open 2020: Rafael Nadal vydřel výhru nad Nickem Kyrgiosem
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v osmifinále Australian Open, v zápase plném emocí, domácího tenistu Nicka Kyrgiose 6:3, 3:6, 7:6 a 7:6. V dalším zápase ho čeká Dominic Thiem z Rakouska.


Zápas mezi Rafaelem Nadalem a Nickem Kyrgiosem z Austrálie byl velmi očekávaný na Australian Open, což potvrdil také plná Rod Laver aréna. Tenisový zápas částečně ovlivnila také nešťastná zpráva z basketbalového světa. Zemřel totiž skvělý bývalý basketbalista Kobe Bryant při nehodě helikoptéry. A jak je známo, Nick Kyrgios je velký fanoušek basketbalu a miluje ho téměř tak jako tenis. Na počest si domácí tenista vzal jeho dres, ve kterém hrával za Los Angeles Lakers. Ten si svlékl až po před zápasové rozehrávce.

První dva sety byly vždy o jednou brejku a skončily shodně 6:3. Oba tenisté získali po jednom setu. V dalším setu ani jeden hráč neprorazil soupeřovo podání a tak musel rozhodnout tiebreak. V tom byl nepatrně lepší Rafael Nadal. Ve čtvrtém setu už dokázal španělský tenista Kyrgiose brejknout a zároveň si své podání udržet. V závěru setu dokázal také australský tenista prorazit Nadalovi servis a srovnal. Poté opět musel rozhodnout tiebreak, ve kterém byl úspěšnější Rafael Nadal a mohl slavit postup do čtvrtfinále Australian Open 2020.
Zdroj: vlastní
Foto: Marianne Bevis | CC BY-ND