info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Zpátky v akci! Kde se představí Petra Kvitová a ostatní české tenistky?

Přidal Tenisový šampion    26. 12. 2017    Startovní listiny     

Zpátky v akci! Kde se představí Petra Kvitová a ostatní české tenistky?
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Do startu nové tenisové sezony 2018 na okruhu WTA zbývají poslední dny. O víkendu začnou kvalifikacemi první tři turnaje na tvrdém povrchu. Které české tenistky se na nich představí?


Česká jednička Karolína Plíšková společně s českou trojkou Petrou Kvitovou odstartují novou sezonu na turnaji Brisbane International. Karolína Plíšková turnaj loni zcela ovládla a čeká ji tak na úvod obhajoba triumfu v Austrálii. Naopak Petra Kvitová neobhajuje žádné body a díky tomu by měla postupně stoupat žebříčkem nahoru minimálně do začátku Roland-Garros. Na turnaji se rovněž představí i deblová specialistka Andrea Sestini Hlaváčková se svou novou spoluhráčkou.

Duo českých tenistek Kristýna Plíšková a Kateřina Siniaková pro změnu odletěly do Číny na Shenzhen Open. Těžkou úlohu na tomto turnaji má především druhá jmenovaná. Kateřina Siniaková se zde loni stala šampionkou a čeká ji obhajoba velké porce bodů do žebříčku WTA.

Barbora Strýcová a Markéta Vondroušová se přihlásily na ASB Classic hraný v Aucklandu a jako všechny zmiňované české tenistky mají jistou účast v hlavní části jednotlivých soutěží díky žebříčkovému postavení.

A kde je Lucie Šafářová? Ta zahájí sezonu až na turnaji v australském Sydney, který se koná o týden později a je to poslední turnaj se souběžně hraným turnajem v Hobartu před prvním grandslamovým turnajem Australian Open.


Zdroj: vlastní

Foto: vikram tn | no copyright