info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

WTA Rabat: Kdo dal přednost Maroku před J&T Banka Prague Open?

Přidal Pavel Laurenčík    30. 03. 2018    Zahraniční     

WTA Rabat: Kdo dal přednost Maroku před J&T Banka Prague Open?

V době konání pražského turnaje J&T Banka Prague Open se i letos souběžně hraje turnaj Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem na území Afriky a také nově menší turnaj v čínském Anningu.


Také jako v Praze, musely hráčky, které měly zájem na WTA turnaji v africkém Rabatu startovat, podat do pondělního 19.března oficiální přihlášku.

Na Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem by se měly představit  Elise Mertensová, Dominika Cibulková, Petra Martićová, Carherine Bellisová, Timea Babosová, Aleksandra Krunićová, Maria Sakkariová, Zarina Diyasová, Su-Wei Hsieh, Kateryna Kozlovová, Magda Linettová, Lara Arruabarrenová, Kirsten Flipkensová, Kateryna Bondarenková, Laura Siegemundová, Yulia Putintsevová, Johanna Larssonová, Ana Bogdanová, Polona Hercogová, Sachia Vickeryová, Ajla Tomljanovićová nebo Bethanie Matteková-Sandsová, která je poslední nad čarou díky chráněnému rankingu z důvodu vážného zranění během loňského Wimbledonu.

Těsně pod čarou přímého postupu do hlavní části hry v Maroku je na první místě Christina McHaleová. Dále následuje Francesca Schiavoneová, Kristína Kučová - chráněný žebříček, Sara Erraniová a Mandy Minellaová - chráněný žebříček.

Finální soupiska hráček pro hlavní část hry bude před zahájením turnaje trochu odlišná. Dojde k udělování čtyř divokých karet, některé hráčky se odhlásí, čtyři hráčky projdou přes kvalifikační část a jednu kartu si drží okruh WTA pro svou vybranou hráčku.


Zdroj: vlastní, Ukrainian Tennis
Foto: Tennis Streaming | CC BY