info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

WTA Linz: Rakouský turnaj přišel o další velkou hvězdu

Přidal Tenisový šampion    5. 10. 2017    Previews     

WTA Linz: Rakouský turnaj přišel o další velkou hvězdu
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

O víkendu se rozběhnou kvalifikační boje o hlavní část soutěže na turnaji Upper Austria Ladies Linz. Přímou účast měla zajištěnou i loňská šampionka Dominika Cibulková, která nakonec titul obhajovat nebude.


Slovenská tenisová jednička Dominika Cibulková loni původně startovat na turnaji ani neměla. Nakonec díky šanci kvalifikovat se na poslední chvilí do ženského závěrečného turnaje WTA Finals, zúčastnila se jej a dokonce se jí podařilo ho celý vyhrát a následně na Turnaji mistryň triumfovala také. Dokonala tak zlatou tečku za skvělou sezonou 2016.

Letos chtěla Slovenka na turnaji rovněž startovat a po odhlášení největší hvězdy turnaje, bývalé světové jedničky Viktorie Azarenkové, která se kvůli rodinným problémům odhlásila, měla být největší hvězdou právě ona a chtěla zaútočit na obhajobu titulu. Ten nakonec nezíská. Musela se kvůli zdravotním problémům odhlásit jak z Rakouska i následného turnaje v Rusku. Dominiku Cibulkovou neúčast velmi mrzí. Není se čemu divit, turnaj není příliš vzdálený od jejího domova a na turnaji by ji opět podporovalo hodně fanoušků, kteří by to neměli do Lince příliš daleko.

Zdroj: vlastní, WTA Linec
Foto: Tatiana | CC BY-SA