info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Wimbledon: Strýcová je ve druhém kole! Dál jde i Šafářová, Siniaková a Karolína Plíšková

Přidal Tenisový šampion    2. 07. 2018    Domácí     

Wimbledon: Strýcová je ve druhém kole! Dál jde i Šafářová, Siniaková a Karolína Plíšková
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Máme za sebou první hrací den hlavní části soutěže na grandslamovém turnaji ve Wimbledonu. V něm se představilo sedm českých tenistek z deseti. Úspěšné byly nakonec čtyři.


Jako první se do druhého kola probojovala Karolína Plíšková, která musela jít překvapivě do třech setů s domácí hráčkou Harriet Dartovou. Česká dvojka zvítězila 7:6, 2:6 a 6:1.

Velký úspěch zaznamenala Kateřina Siniaková. Ta vstoupila do třetího grandslamového turnaje sezony velmi cennou výhrou nad Američankou Coco Vandewegheovou. Česká tenistka zdolala světovou šestnáctku po více než třech hodinách boje 7:6, 3:6 a 8:6.

Další zápas ve dvouhře si zahraje také Lucie Šafářová. Semifinalistka z roku 2014 začala ve Wimbledonu výhrou 6:4 a 6:4 nad ukrajinskou tenistkou Katerinou Bondarenkovou.

Čtvrtou postupující po prvním odehraném dni je také Barbora Strýcová. Na travnatém povrchu v Londýně zdolala bývalou světovou dvojku Světlanu Kuzněcovovou 7:6 a 7:5.

Naopak neúspěšná byla v pondělí Kristýna Plíšková, držitelka divoké karty Tereza Smitková a kvalifikantka Barbora Štefková.


Zdroj: vlastní
Foto: Peter Menzel | CC BY-SA