info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Wimbledon: Siniaková se Strýcovou odložené zápasy zvládly! Dál jde i Veselý

Přidal Tenisový šampion    5. 07. 2018    Domácí     

Wimbledon: Siniaková se Strýcovou odložené zápasy zvládly! Dál jde i Veselý
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Druhé kolo dopadlo na Wimbledonu skvěle. Po Karolíně Plíškové a Lucii Šafářové si zápasy kola třetího zahrají i Kateřina Siniaková s Barborou Strýcovou. Ve dvouhře uspěl také Jiří Veselý.


Na úspěšné středeční zápasy Karolíny Plíškové, která přehrála Viktorii Azarenkovou a Lucie Šafářové, jež si poradila s bývalou finalistkou Agnieszkou Radwaňskou z Polska, navázala dnes v odložených zápasech také Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a Jiří Veselý.

Barbora Strýcová si ve druhém kole Wimbledonu poradila ve dvou setech 6:1 a 6:4 s Lesjou Curenkovou. Další její soupeřkou bude Julia Görgesová.

Další těžký zápas má za sebou Kateřina Siniaková. Česká tenistka zdolala po více než dvou hodinách 5:7, 6:4 a 9:7 držitelku divoké karty Ons Jabeurovou z Tuniska a vyrovnala své grandslamové maximum. O osmifinále vyzve Camilu Giorgiovou z Itálie.

Jiří Veselý ve Wimbledonu jde také dále. Po dnešní výhře 6:3, 6:4 a 7:6 nad světovou jedenáctkou Diegem Schwartzmanem z Argentiny postoupil do třetího kola, ve kterém vyzve Fabia Fogniniho nebo Simona Bolelliho.Zdroj: vlastní
Foto: si.robi | CC BY-SA