info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Velké zastoupení Češek ve čtvrtfinále deblu

Přidal Patrik Tomšů    13. 03. 2017    Domácí     

Velké zastoupení Češek ve čtvrtfinále deblu
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Českým tenistkám se na prestižním turnaji v Indian Wells daří nejen v singlu, ale také v deblu! Kdo si dnes vytáhl Černého Petra?


Letos se Češkám v americkém Indian Wells nevídaně daří, o tom svědčí i velká frekvence českých tenistek ve čtyřhře turnaje.

Nejprve se o postup včera porvaly Barbora Strýcová a Sania Mirzaová, které přepraly duo Erraniová - Rosolská sety 6:2,  6:3 za pouhých 65 minut. Momentálně je čeká Hingisová s Chanovou.

 Jako druhé dnes svedly bitvu o čtvrtfinále Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou proti Švýcarce Bacsinszké a Chorvatce Lučićové. České tenistky nebyly daleko, aby nadělily soupeřkám kanára. Nakonec jim ho odpustily a vyhrály po setech 6:1 a 6:4. Nyní je čekají Španělka Arruabarrenaová s Číňankou Liangovou.

 Dalšími úspěšnými čtvrtfinalistkami jsou letošní vítězky Australian Open - Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová, které zdolaly Bertensovou a Larssonovou 6:1 a 7:5.

 Černý Petr bohužel dnes padl na Andreu Hlaváčkovou a Šuaj Pengovou. Česko-čínský pár udolalo nově vzniklé duo Ruska Kuzněcovová s Francouzskou Mladenovicovou a to po setech 6:2, 7:5. Nyní si rusko-francouzský pár brousí zuby na nasazené jedničky Šafářovou a Mattekovou-Sandsovou.