info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

US Open 2020: Druhé kolo má jisté i Plíšková s Kvitovou.

Přidal Tenisový šampion    31. 08. 2020    Domácí     

US Open 2020: Druhé kolo má jisté i Plíšková s Kvitovou.
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Po Markétě Vondroušové první zápas na US Open 2020 zvládla také česká jednička Karolína Plíšková a dvojka Petra Kvitová. V závěru prvního hracího dne se představila také Martincová a Bouzková.


Turnajová jednička a jedna z největších aspirantek na titul Karolína Plíšková odstartovala letošní US Open 2020 vítězstvím 6:4 a 6:0 nad Anhelinou Kalininovou z Ukrajiny. Další soupeřkou české jedničky bude Caroline Garciaová z Francie.

Také Petra Kvitová zaznamenala na US Open 2020 výhru a zajistila si minimálně druhé kolo na grandslamovém turnaji. Česká tenistka, stejně jako její krajanky Plíšková s Vondroušovou, neztratila set. Dvojnásobná grandslamová šampionka si poradila po setech 6:3 a 6:2 s rumunskou tenistkou Irinou Beguovou a v dalším kole si zahraje s poprvé v kariéře s Katerynou Kozlovovou z Ukrajiny.

V závěru prvního hracího dne se z českých tenistek představila také Tereza Martincová a Marie Bouzková. Obě hrály velmi dobře a byly  blízko postupu do druhého kola. Nakonec Tereza Martincová prohrála 7:5, 2:6 a 4:6 s Petrou Martičovou z Chorvatska. Marie Bouzková padla po setech 6:3, 2:6 a 6:7(3) s domácí Jessicou Pegulaovou.


Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA