info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Umag: Veselý v prvním kole hladce vyřadil Linzera, Kližan pokračuje ve vítězném tažení a má šestou výhru v řadě, dál jde i Martin

Přidal Tenisový šampion    19. 07. 2016    Domácí     

Umag: Veselý v prvním kole hladce vyřadil Linzera, Kližan pokračuje ve vítězném tažení a má šestou výhru v řadě, dál jde i Martin
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Na turnaji Konzum Croatia Open proběhly druhý hrací den zbývající první kola ve kterých se zadařilo, jak jedinému českému zástupci v hlavní soutěži dvouhry Veselému, tak i slovenským tenistům Kližanovi a Martinovi.


Jiří Veselý se v úvodním kole chorvatského turnaje kategorie ATP 250 utkal s úspěšným rakouským kvalifikantem Michaelem Linzerem. Rodák z Příbrami měl celý průběh utkání pevně pod svoji kontrolou a za necelou hodinu a půl zvítězil po setech 6-3 a 6-1. V osmifinále vyzve zkušeného argentinského antukáře Carlose Berlocqa.

Martin Kližan senzačně navázal na předchozí výsledek z Hamburku a je po výhře 6-2, 7-5 nad Španělem Enrique Lopezem Perem počtvrté v osmifinále turnaje v Umagu.

Druhý slovenský zástupce Andrej Martin vydřel postup nad Ukrajincem Sergeyiem Stakhovským, kterého i přes nepříznivě vyvíjející se začátek prvního setu dokázal porazit bez ztráty setu 7-6(6), 6-4.

Zdroj: vlastní
Foto: Tennischampion.cz