info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Turnajová jednička Cuevas končí v Umagu už v úvodním kole, Kližanova neporazitelnost skončila, v osmifinále padl s Martinem

Přidal Daniel Baroš    21. 07. 2016    Zahraniční     

Turnajová jednička Cuevas končí v Umagu už v úvodním kole, Kližanova neporazitelnost skončila, v osmifinále padl s Martinem
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Čtvrtý hrací den na chorvastském turnaji kategorie ATP 250 nabídl spoustu překvapení. V osmifinále se s turnajem nečekaně rozloučila jednička Cuevas a sedmý nasazený Kližan.


Pablo Cuevas nastoupil v osmifinále proti Portugalci Eliasovi Gastaovi s kterým měl před zápasem v zádech výhru z minulého ročníku challengerového turnaje v Montovideu, kde ho tehdy přetlačil na antuce ve třech setech. Druhého vítězství se, ale uruguayský tenista nedočkal a po další tří setové bitvě 3-6, 7-5, 7-6(9) se radoval z postupu, tentokrát o pět let mladší Elias.

Slovenské derby ovládl překvapivě outsider Andrej Martin, který nedávného vítěze z Hamburku Martina Kližana porazil po setech 3-6, 7-5, 6-2.

Cesta do čtvrtfinále se dále otevřela Španělovi Pablu Carrennovi Bustovi, který hladce vyřadil poměrem 6-4, 6-2 Ruse Teimuraze Gabashviliho. Poslední večerní utkání se odehrálo mezi Portugalcem Joaem Sousou a Argentincem Leonardem Mayerem. Mezi osm nejlepších se po třetím dnešním tří setovém souboji 7-5, 7-6(1) podívá loňský finalista Sousa.

Zdroj: vlastní
Foto: Tennischampion.cz