info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Turnaj mistryň: Kvitová znovu prohrála, přesto může postoupit!

Přidal Tenisový šampion    29. 10. 2019    Domácí     

Turnaj mistryň: Kvitová znovu prohrála, přesto může postoupit!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka Petra Kvitová prohrála i druhý zápas ve třech setech na Turnaji mistryň v Šen-čenu. Tentokrát nestačila na Belindu Bencicovou, které podlehla 3:6, 6:1 a 4:6. Přesto má naději na postup ze skupiny.


Petra Kvitová prohrála úvodní zápas na Turnaji mistryň s Naomi Osakaovou ve třech setech a chtěla ve druhém zápase v Červené skupině vyhrát. Čekala ji švýcarská tenistka Belinda Bencicová.

Na začátku prvního setu byla Petra Kvitová lepší, v šesté hře si dokonce vypracovala i brejkbol. Následně za stavu 3:3 česká tenistka ale ztratila poprvé výhodu podání. Tu Švýcarka vzápětí potvrdila při svém servisu. Petra Kvitová poté přišla o výhodu podání znovu a první set prohrála se Švýcarkou 3:6.

Druhý set ovládla česká tenistka. Nenabídla soupeřce ani jednu šanci na brejkbol. Naopak třikrát pokázala prorazit Belindě Bencicové servis a vyhrála s přehledem druhou sadu 6:1.

Třetí set byl velmi vyrovnaný se spoustou ztracených servisů na obou stranách. Petra Kvitová si v osmé hře vypracovala šanci na větší odskok a brejkbol, ten nakonec nedotáhla do úspěšného konce a naopak ve hře následující opět ztratila servis. Poté už švýcarská tenistka set dopodávala na 4:6 a vyhrála.

I přes dvě prohry má česká tenistka stále šanci postoupit do semifinále na Turnaji mistryň v Šen-čenu.

Zdroj: vlastní
Foto: vikram tn | no copyright