info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tipsport Elite Trophy: Pořádná nálož ženského tenisu!

Přidal Tenisový šampion    10. 06. 2020    Domácí     

Tipsport Elite Trophy: Pořádná nálož ženského tenisu!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Už o víkendu odstartuje první ze čtyř charitativních týmových soutěží mezi Růžovým a Černým týmem. Jaký je systém turnaje, kdo bude hrát a jsou k dispozici vstupenky?


Na přelomu letošního jara a léta proti sobě v hvězdném charitativním turnaji nastoupí špičkové české tenistky v sérii čtyř týmových klání. Jednotlivé soutěže se odehrají pokaždé ve třech dnech, v červnu a v červenci, v několika klubech v České republice. Proti sobě budou hrát fedcupové reprezentantky rozdělené do dvou týmů. První zápas každého dne začíná vždy ve 12:00. Rozpisy jednotlivých utkání bodou k dispozici vždy po nominaci kapitánky, tj. den předem.

SYSTÉM TURNAJE

Každý turnajový den se odehrají vždy tři dvouhry a jedna čtyřhra. Jednotlivé duely se nemohou během jednoho turnaje opakovat, což v praxi znamená, že každý den proti sobě nastoupí jiné soupeřky. Za vítězný zápas obdrží tým jeden bod. Body se budou následně sčítat a na konci třídenní akce zvítězí tým s vyšším počtem bodů. Během samotných zápasů bude povolen koučink kterýmkoliv členem týmu při střídání stran. Každé družstvo bude mít k dispozici šest hráček, z kterých bude na každý turnaj nominována čtveřice a jedna náhradnice.

CHARITA

Každý odehraný míč ve všech utkáních bude oceněn 50 korunami od organizátora, které následně zdvojnásobí Nadace Tipsport. Vítězný tým obdrží po celé sérii šek s konečnou částkou, jejž pak věnuje nadaci dle vlastního uvážení.

KDO BUDE HRÁT?

V Růžovém týmu figuruje Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Jekatěrina Alexandrovová a Linda Fruhvirtová. V Černém týmu je Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková, Markéta Vondroušová, Karolína Muchová, Tereza Martincová a Nikola Bartůňková.

VSTUPENKY V PRODEJI!

Celodenní vstupenku můžete zakoupit na tomto odkaze.

TERMÍNY A MÍSTA KONÁNÍ

13/06/2020 – 15/06/2020, I. ČLTK, ostrov Štvanice

29/06/2020 – 01/07/2020, TK Agrofert Prostějov

11/07/2020 – 13/07/2020, I. ČLTK, ostrov Štvanice

25/07/2020 – 27/07/2020, I. ČLTK, ostrov Štvanice


Zdroj: vlastní, Tipsport Elite Trophy
Foto: Tipsport Elite Trophy