info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tipsport Elite Trophy: Náskok Černého týmu snížila Siniaková s Krejčíkovou

Přidal Tenisový šampion    15. 06. 2020    Domácí     

Tipsport Elite Trophy: Náskok Černého týmu snížila Siniaková s Krejčíkovou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Unikátní tenisový turnaj Tipsport Elite Trophy se konečně rozběhl naplno! V pražské Štvanici se dnes odehrálo celkem pět zápasů a skóre je 4:3 pro Černý tým vedený kapitánkou Karolínou Plíškovou.


Během víkendu se v areálu pražské Štvanice, kde sídlí tenisový klub I. ČLTK Praha, stihly odehrát pouze dva tenisové zápasy. Třetí byl z důvodu špatného počasí zpožděn a následně nedohrán kvůli tmě. V neděli byl dokonce celý program zrušen a přesunut na pondělí. Ten pondělní se naopak odehraje v úterý.

V pondělí se konečně počasí umoudřilo a stihla se odehrát dohrávka rozehraného sobotního zápasu mezi Terezou Martincovou a Jekatěrinou Alexandrovovou. Sobotní čtyřhra prvního dne byla zrušena a nedohrává se. Dále se odehrály postupně další čtyři zápasy ve kterých si vedl lépe tým Karolíny Plíškové. Před posledním plánovaným zápasem, ve kterém se konečně diváci dočkali čtyřhry, měl Černý tým náskok 4:2 na body.

Zkušený a sehraný deblový pár Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou ovšem potvrdil své kvality a zdramatizoval tak celkové skóre před závěrečným úterním programem, když zvítězil nad Markétou Vondroušovou a Terezou Martincovou ve dvou setech 6:1 a 7:6.

Připravujeme další informace...

Zdroj: vlastní

Foto: Peter Menzel | CC BY-SA