info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tenisový život Lucie Šafářové! Díl pátý až osmý

Přidal Pavel Laurenčík    21. 03. 2018    Video     

Tenisový život Lucie Šafářové! Díl pátý až osmý

Česká tenistka Lucie Šafářová stihla ve spolupráci s americkou televizní sítí Tennis Channel natočit už sedm videí ze svého života na kurtě i mimo něj. V osmém díle ji nahradila kvůli nemoci Bethanie Matteková-Sandsová.


Pátý díl je především o fedcupovém víkendu. V něm se Česko utkalo proti Švýcarsku a společně s Lucií Šafářovou navštívíme některé zajímavé místa v Praze. Na konci videa po úspěšném tažení českých tenistek odletíme s českou tenistkou do katarského Dauhá.


V šestém díle se nachvilku ocitneme v již zmiňovaném Dauhá, kde se Lucii ve dvouhře bohužel nezadařilo. Poté odletíme do slunné Dubaje a nakoukneme na trénink Lucie Šafářové s českou jedničkou Karolínou Plíškovou. Ani zde se příliš rodačce z Brna nedařilo. Mimo to všechno nám předvede český tenista Lukáš Dlouhý jak ohebné články prstů má.


Ani sedmý díl nepřinese lepší zprávy. Lucie Šafářová onemocněla během turnaje v Dubaji a díky tomu nestihla odehrát dva velké turnaje v Indian Wells a Miami. Na těchto turnajích se navíc chystala představit ve čtyřhře se svou velkou kamarádkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, která se měla po osmi měsících po vážném zranění vrátit na ženský okruh WTA.


Lucie Šafářová byla ještě minulý týden stále nemocná a proto se naskytla otázka. Kdo jí nachvilku nahradí ve videích MyTennisLife? No přece její deblová parťačka Bethanie Matteková-Sandsová.


Zdroj: vlastní, Tennis Channel
Foto: Instagram Lucie Šafářová