info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Tenisová extraliga 2016: Triumf slaví opět Prostějov

Přidal Tenisový šampion    21. 12. 2016    Domácí     

Tenisová extraliga 2016: Triumf slaví opět Prostějov
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Další ročník Bonver tenisové extraligy je u konce. Vítězství podeváté v řadě slavní klub TK Agrofert Prostějov, který ve finále zdolal 5:3 na body pražskou Spartu.


Prostějovský tenisový klub letos neměl ve finále tak drtivou sílu jako tomu bylo loni proti I. ČLTK. I tak se ale může radovat titulem Nejlepší tenisový klub České republiky.

Úvodní bod sice obstaral Norbert Gomboš ve velké bitvě s tak trochu neznámým Matějem Vocelem, jenže další dva zápasy prohrál. Barbora Strýcová prohrála s Kristýnou Plíškovou ve třech setech a Marek Michalička zaskočil prostějovského favorita Jiřího Veselého.

V dalších třech zápasech favorit zabral. Postupně získal body z výhry Lucie Šafářové, Adama Pavláska a ze čtyřhry Martina Kližana s deblovým parťákem Jirkou Veselým. Za rozhodnutého stavu pak dašlo ke skreči dalšího deblového zápasu klubu TK Agrofert Prostějov a mohly přijít na řadu oslavy.

Při závěrečném předávání trofejí oba kluby podpořily zraněnou Petru Kvitovou po včerejším přepadení se vzkazem Myslíme na tebe. Jsme s tebou.