info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Talentovaná Viktória Kužmová zaskočila v Bratislavě obhájkyni titulu

Přidal Daniel Baroš    10. 11. 2016    Zahraniční     

Talentovaná Viktória Kužmová zaskočila v Bratislavě obhájkyni titulu
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Osmnáctiletá tenistka Viktória Kužmová začala v letošní sezoně mezi ženami slibně rozvíjet svůj herní potenciál a není nadarmo označována za budoucnost slovenského tenisu.


Viktórii Kužmové se na domácím ITF turnaji v Bratislavě daří. Po hladké úvodní výhře nad krajankou Michaelou Hončovou si vyšlápla i na loňskou vítězku Jesiku Malečkovou. V dnešním osmifinálovém souboji dokázala Slovenka opět potvrdit svoji stoupající herní úroveň a báječnou formu. Nad zkušenější českou sokyní Malečkovou zvítězila ve dvou setech, dvakrát 6-4.

Kužmová prožívá úspěšnou sezonu nejen mezi ženami, ale vzhledem k jejímu věku se letos rozhodla využít poslední šance startovat na některých juniorských turnajích. To se později ukázalo jako skvělé rozhodnuti, jelikož se ji povedlo velice dobře zužitkovat poslední juniorské vystoupení na završujícím grandslamovém turnaji US Open, kde se probojovala do samotného finále ve kterém nestačila až na další talentovanou, domácí hvězdičku Kaylu Dayou. Na titul sice nedosáhla, ale i tak může být za tento ohromný výsledek na sebe náležitě hrdá.

Ve čtvrtfinále bratislavského turnaje čeká na Kužmovou, nizozemská soupeřka Bibiane Schoofsová.

Zdroj: vlastní