info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Strýcová znovu nepřešla na Australian Open přes bývalou tenisovou královnu

Přidal Daniel Baroš    23. 01. 2017    Domácí     

Strýcová znovu nepřešla na Australian Open přes bývalou tenisovou královnu
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Vítěznou jízdu české tenistky Barbory Strýcové v Melbourne překazila opět po pěti letech loňská finalistka Serena Williamsová.


Plzeňská tenistka Barbora Strýcová končí na úvodním grandslamovém turnaji Australian Open i druhý ročník po sobě v osmifinále. Její letošní přemožitelkou se stala světová dvojka Serena Williamsová. V první sadě se Češce podařilo hned třikrát prolomit servis soupeřky, ale to ji ovšem nebylo nic platné, jelikož náskok jednoho brejku nebyla ani v jednom případě schopna stvrdit. O vývoji prvního setu rozhodla až dvanáctá hra ve které znovu zaváhala česká hráčka na podání, čehož hned Američanka využila a získala tak úvodní sadu poměrem 7-5.

Ve druhém setu přišla jako první o servis česká tenistka, která tak poslala Willimasovou do vedení 3-1. Předchozí brejk dokázala následně Američanka s naprostým klidem stvrdit. Po dalších třech hrách přišlel pro obě hráčky velmi důležitý moment, jelikož Williamsová podávala na vítězství v zápase. S tímhle se ale Strýcová nehodlala smířit a po bojovném výkonu se dopracovala ke dvěma brejkbolům, kdy ten druhý dokázala proměnit, čímž odvrátila svůj možný konec na turnaji. Desátý gam už ale tolik radosti české tenistce nepřinesl, protože v něm nabídla soupeřce brejkbol a zároveň i první mečbol o který se Williamsová nenechala připravit a zvítězila ve druhé sadě 6-4.