info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Strýcová vyřadila Petkovicovou a je na Australian Open potřetí v řadě ve třetím kole

Přidal Daniel Baroš    19. 01. 2017    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Českou tenistku Barboru Strýcovou dělí v Melbourne po dnešní výhře jediné kolo od jejího maxima.

Plzeňská tenistka Barbora Strýcová vyzvala ve druhém kole bývalou hráčku elitní desítky Andreu Petkovicovou.

První set už ani lépe naše tenistka nemohla zvládnout, když soupeřce za 27 minut nadělila kanára. Začátek druhé sady začala Strýcová opět senzačně, když ihned v prvním gamu prolomila soupeřčin servis a následně náskok jedné hry stvrdila. V osmém gamu přišla první ztráta podání i na české straně a Petkovicové se podařilo srovnat stav druhého setu na 4-4. V příštích dvou gamech došlo k prolomení servisu za stejného stavu 15:40 na obou stranách. O výsledku druhé sady rozhodl až 11 gam ve kterém opět Petkovicová ztratila servis a poslala Strýcovou do vedení 6-5. Ve dvanácté hře proměnila česká tenistka hned první mečbol a získala druhý set poměrem 7-5.

O zopakování loňského osmifinále si zahraje Barbora Strýcová s 24.hráčkou světa Caroline Garciaovou. Nad touto hráčkou má česká tenistka v posledních pěti letech skvělou vzájemnou bilanci 5-0.