info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Sladká premiéra. Plíšková svůj první zápas na Turnaji mistryň zvládla!

Přidal Tenisový šampion    24. 10. 2016    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Karolína Plíšková se letos probojovala poprvé na závěrečný Turnaj mistryň pro nejlepší hráčky na okruhu. V zápase proti Garbiñe Muguruzaové přežila matchball a slaví cennou výhru.

Česká jednička letos prožívá nejlepší sezónu v kariéře díky níž se kvalifikovala na prestižní turnaj WTA Finals.

V úvodním zápase Bílé skupiny jí čekala Španělka Garbiñe Muguruzaová se kterou měla skvělou vzájemnou bilanci. Úvodní set Plíšková vyhrála s přehledem 6:2. Ve druhém setu šla do nadějného vedení, jenže Španělka zabrala a Plíškové trochu odešel servis a tak se vrátila zpět do zápasu. Rázem bylo v tiebreaku srovnáno. Třetí set začal pro Češku velmi špatně. Nezvládla úvod a Španělka jí výrazně utekla v prvních gamech. Karolína Plíšková se ovšem nevzdala a zápas po velké bitvě a přežitém matchballu Muguruzaové dotáhla do vítězného konce.

Její další soupeřkou bude Světlana Kuznětsova, která rovněž odehrála velkou bitvu s Agnieszkou Radwanskou.

Zdroj: vlastní