info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Sfoukla ji jako svíčku! Plíšková vyhrála ve dvou setech i nad Muguruzaovou

Přidal Tenisový šampion    24. 10. 2017    Domácí     

Sfoukla ji jako svíčku! Plíšková vyhrála ve dvou setech i nad Muguruzaovou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Skvěle si vede v Singapuru česká tenistka Karolína Plíšková, když i svůj druhý zápas zvládla s velkým přehledem. Na Turnaji mistryň si tak zajistala postup do semifinále jako vítěz Bílé skupiny.


Do druhého zápasu nastupovala česká jednička s jednou výhrou na svém kontě po úvodním zápase, který naprosto ovládla a porazila nejstarší hráčku na turnaji Venus Williamsovou dvakrát 6:2.

Stejným výsledkem vyhrála i druhý duel na Turnaji mistryň proti světové dvojce Garbiñe Muguruzaové ze Španělska. Jejich vzájemné zápasy byly většinou velmi vyrovnané, přesto měla Karolína Plíšková ve vzájemné bilanci pozitivní bilanci vzájemných zápasů, když šestkrát vyhrála a dvakrát s ní prohrála.

Aktuální světové trojce v žebříčku WTA Karolíně Plíškové v zápase opět pomohl velmi dobrý servis a brzké brejky v obou setech. V závěru mohla soupeřku dokonce dorazit kanárem. Nakonec se to nepovedlo a Španělka skóre mírně korigovala.

Plíšková má ještě jeden zápas před sebou a již teď je jasnou vítězkou Bílé skupiny. Naopak Venus Williamsová si to rozdá s Garbiñe Muguruzaovou o druhou postupovou příčku ve vzájemném zápase. Nejmladší lotyšská tenistka Jelena Ostapenková už šanci postoupit po dvou prohrách nemá a právě ona bude příští soupeřkou vedoucí ženy Bílé skupiny.

Zdroj: vlastní
Foto: si.robi | CC BY-SA