info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Šafářová na Miami Open září! Jako první postoupila do osmifinále

Přidal Pavel Laurenčík    25. 03. 2017    Domácí

Česká tenistka Lucie Šafářová zvládla zápas třetího kola na prestižním turnaji Miami Open proti Ajle Tomljanovičové a slaví další cenné vítězství. S kým se může utkat v dalším kole a jak probíhal samotný zápas?

Lucie Šafářová se ve svém třetím zápase na Miami Open utkala s vracející se chorvatskou tenistkou Ajlou Tomljanovičovou a zvládla ho na výbornou.
První set ovládla Šafářová s velkým přehledem 6:1. Svou soupeřku téměř k ničemu nepustila. Sebrala jí všechny výhody podání a sama své ztratila pouze jednou.

Ve druhém setu se Chorvatka mírně zlepšila a dokázala Lucii Šafářové utéct na rozdíl dvou gamů. Poté ovšem česká tenistka zabrala a i druhý set získala výsledkem 6:3.

Lucie Šafářová nyní figuruje v live žebříčku WTA už na třicátém místě. V dalším zápase vyzve vítězku zápasu mezi Kirsten Flipkensovou a Dominikou Cibulkovou.

Zdroj: vlastní, YouTube