info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Šafářová a Strýcová prošly prvním kolem, Plíšková se dál nepodívá

Přidal Daniel Baroš    9. 01. 2017    Domácí     

Šafářová a Strýcová prošly prvním kolem, Plíšková se dál nepodívá
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Šafářová letos postoupila podruhé do osmifinále. Strýcovou těžší los na úvod nezaskočil. Plíšková se třetí letošní výhry nedočkala.


Brněnskou tenistku Lucii Šafářovou svedl úvodní los turnaje v Hobartu do boje proti stále zlepšující se Švýcarce Viktorii Golubicové. Češka však bez problému potvrdila roli papírově lepší hráčky, když 58.tenistku světa porazila poměrem 6-3 a 6-4, čímž navýšila vedení ve vzájemných soubojích na 2-0.

Její příští soupeřkou bude Japonka Risa Ozakiová.

Předloňská čtvrtfinalistka Barbora Strýcová se skvěle poprala v Sydney s nepřízní osudu. V prvním kole na ni totiž čekala nepříjemná ruská soupeřka Jekatěrina Makarovová se kterou prohrála oba poslední zápasy. O dva roky mladší soupeřku tentokrát Strýcová vyprovodila z kurtu ve dvou setech poměrem 6-3, 7-5.

O zopakování předloňského maxima v Sydney si zahraje s 18.hráčkou světa Robertou Vinciovou nad kterou má ve svůj prospěch v zádech poslední poměrně nedávný vzájemný zápas z druhého ročníku WTA Elite Trophy, kde plzeňská tenistka zvítězila výsledkem 6-4, 6-3.

Jedinou neúspěšnou českou zástupkyní byla dnes Kristýna Plíšková, která nezvládla zápas se Švédkou Johannou Larssonovu. I když první set v tiebreakové bitvě zvládla, tak v dalších dvou setech pohořela a rozloučila se s posledním přípravným turnajem před nadcházejícím grandslamem Australian Open po setech 7-6(5), 3-6, 1-6 už v úvodním kole.